Co je Spektronozod?

Sensitive Imago 530

Zařízení využívá originální techniku automatizované přípravy energeticko-informačních preparátů – “spektronozodů“ (spektronozod je spektrální frekvence, charakterizující jakýkoliv proces nebo přípravu). “Spektronozody” se využívají pro získání výjimečných energeticko-informačních preparátů, podobajících se těm homeopatickým.

Efektem spektronozodů je probuzení skrytých zásob organismu. To vysvětluje jejich široké spektrum působení bez přítomnosti vedlejších účinků a kontraindikací při aplikaci spolu s produkty tradiční medicíny.

Energeticko-informační preparáty – “spektronozody” jsou vytvořeny za pomoci funkce “INF transfer” a použití zvláštní komory, které vytváří okruh spolu s hardware-softwarovým zařízení “Sensitiv Imago 530”.

Tím pádem jsou jak informace tak vlnové působení zařízení (v kombinaci s působením světla, koherentního laserového paprsku a zvukových signálů) nasměrovány na nosič umístěný v rezonanční komoře (nebo v rezonanční nádobě); jako nosič můžou být využity: vodní roztok, roztok vody a alkoholu, kuličky z cukru nebo parafínu. V našem případě využíváme destilovanou vodu, 50% spiritus, kuličky homeopatického cukru. Takto vyrobený biorezonanční preparát se pacientovi podává podle pravidel podávání homeopatických a biorezonančních přípravků.

Vzorem pro přípravu “spektronozodů” mohou být:

  • Patologické procesy, virusy (v jejich převrácené podobě).

  • Normální procesy a vzory jiných přípravků (v jejich nepřevrácené podobě).

SPEKTRONOZOD v rámci komplexního měření 100 Kč/Ks
SPEKTRONOZOD testování a příprava vhodného preparátu (30 - 60 mnut) 600 Kč