Reference od našich milých klientů

Každý si prochází jiným zdravotním problémem či psychickým zatížením, dejte Biorezonanci šanci a tělo Vám za to poděkuje. Sdílíme s Vámi alespoň pár z našich referencí, které Vám dodají odvahu se objednat. Dejte možnost ve svém těle navodit harmonii a klid. Pokud se budete cítit dobře ve svém těle, budete moci prožívat svůj život naplno a to je pro každého z nás to nejdůležitější. Opravdu to funguje ♡. 
Eva z Plzně
Dobrý den, musím říci, že s týmem Sedmikrásky jsem velice spokojená. Před rokem se mi na obličeji udělala velice nehezká vyrážka, která nejen, že vypadala strašně, ale také svěděla a pálela. Nikdo z doktorů mi nedokázal pomoci. A mně jako ženě spadlo strašně sebevědomí dolů a přála jsem si chodit kanálama. Rozhodla jsem se jít jinou cestou a oslovila dvě dámy ze Sedmikrásky. Byly a jsou velice hodné, dokáží vše vysvětlit a hlavně, co mi nejvíce vyhovuje je to, že nic nenutí. Léčba trvala možná měsíc nebo dva, ale stálo to za to! Opět se cítím skvěle, mohu chodit mezi lidi a hlavně mě nic nebolí a nesvědí. Využívám i jejich doporučenou kosmetiku a jsem velice spokojená. Mohu vřele doporučit.
Daniel a Laďka z malé vesničky nedaleko Plzně
Milé Sedmikrásky, za nás moc děkujeme. Mému příteli jste vyřešily problém se zlatým Stafylokokem, se kterým se trápil skoro 10 let. Léčba řešila pouze následek, ale příčinu jste dokázaly vyléčit jen vy. A my Vám za to z celého srdce děkujeme a přejeme sousty dalších lidiček, kteří potřebují Vaší pomoc tam, kde už medicína nestačí. Ještě jednou děkujeme. S láskou a pokorou Laďka a Daniel
Gabriela z Plzně

Sedmikrásky mohu všem doporučit. Profesionální přístup obou majitelek je na vysoké úrovni. Mohu doporučit jak vyšetření Biorezonance na přístroji Sensitiv Imago i frekvenční terapii, která je součástí. Vše je krásně propojené, objeví ve Vašem těle veškeré neduhy, nemusíte obíhat několik dní lékaře a vše se dozvíte v jeden den. Mám výborné zkušenosti s léčbou ledvin a jater. Po vyšetření vždy  ochotně poradí a doporučí vynikající přírodní produkty, které opravdu zabírají. Terapie Bemer je úžasná na problémy s pohybovými aparátem, na celkové zklidnění těla i duše a je vhodný i pro neklidné děti s ADHD na srovnání mozkových funkcí. Je pouze na Vás zda se objednáte a vyzkoušíte tyto skvělé přístroje. A Vy co nevěříte, že Vám mohou pomoci i jinde než u lékaře bez chemických preparátů, které mohou někdy i tělu uškodit. Můžete si vyzkoušet a porovnat výsledky vyšetření s tím, co Vám řekne lékař. Přeji všem, aby pro své tělo našli to nejlepší řešení..

lonka z Plzně
Byla jsem na BIOREZONANCI v Sedmikrásce a konečně vím, na co jsem alergická a konečně pomoct svému tělu. Moc děkuji 😇
Martina z Plzně
Velká spokojenost, příjemné vystupování, dobře poradí, nikomu nic nenutí.
Po opakované návštěvě je vidět výsledek. Doporučuji !😇
Anetka z Hradce

Péči Sedmikrásky všem od srdce doporučuji! Jsem jejich letitou spokojenou klientkou. Vím, že svému oboru perfektně rozumí a jejich péče je naprosto profesionální. Když mám jakékoliv neduhy, vím na koho se obrátit. Děkuji, že jste🙂

Biorezonance a ekzém? Není nutný žádný komentář. Jen musíme doplnit, že byla upravena strava a doporučeny potravinové doplňky. Fotografie PŘED A PO.