Postup při registraci do sítě Calivita

  • Rozklikněte odkaz "Registrace do sítě Calivita" (zelený odkaz pod tímto návodem)

  • Uprostřed nahoře v menu najdete odkaz WEBSHOP, a na další stránce jsou zobrazeny skupiny produktů.

  • Vybrat můžete jeden nebo více produktů, aby objednávka stačila svým objemem na REGISTRAČNÍ NÁKUP. Tento registrační nákup musí být ve výši alespoň 680 OB (tzv. Obchodních bodů) na jedné faktuře (pokud objednáte produkty za 1320 OB, máte nárok na dárek – viz níže)

  • V DETAILU každého produktu je v tabulce uveden počet těchto OB.

  • 1 OB (obchodní bod) je vlastně 1 Kč bez DPH

  • Pokud máte v košíku dostatek produktů za dostatek OB, potřebných pro registraci, můžete Odeslat objednávku.

Nový člen může při registraci získat DÁREK, pokud si při registračním nákupu objednáte produkty ve výši min. 1320 OB (což je asi 1600,- Kč s DPH). Výběr produktu je umožněn v posledním kroku před dokončením odeslání objednávky.

Můžete si vybrat z těchto produktů:

Bee Power
Magnezi B6
C 500
Aquabelle Nourishing Cream
Aquabelle Regenerating Cream

POZOR! Po získání členství už další nákupy NEOBJEDNÁVÁTE přes výše uvedený odkaz!

Registrací získáte svůj vlastní přístup do CaliVita systému, přes který si následně budete objednávat další nákupy! Po registraci Vám do e-mailu přijdou pokyny, jak udělat další nákup přímo pod svým registračním číslem.

V případě registrace přes jinou stránku, prosím zadejte naše klientské číslo: 0427842355. Budete registrováni pod námi a postaráme se o Vás ve výběru produktů. Děkujeme

Proč se stát členem Calivity?

CaliVita Int. je společnost, působící ve více než třiceti zemích, distribuující přírodní potravinové doplňky té nejvyšší kvality, dnes už převážně z vlastní produkce.

Potravinové doplňky z vlastní zkušenosti odebíráme již 3 rokem a jsme velmi spokojené z hlediska kvality výběru výrobních surovin, kvality výrobního procesu, poměru ceny vůči množství, kvalitě účinných látek,

Distribučním systémem je tzv. spotřebitelská síť (nebo také Multi Level Marketing). Člen spotřebitelské sítě CV má nárok nakupovat výrobky CV se slevou 25 % a navíc dostává nejnovější informace o produktech, zdravém životním stylu, a možnostech spolupráce s firmou CaliVita. Mnohé z informací, třeba o účincích vitamínů, minerálů a dalších účinných látkách, se jinak nedají získat, protože podle mnoha legislativních směrnic se nesmí veřejně šířit. Veškeré informace pro zákazníky jsou distribuovány do klubové sítě formou neplacených časopisů a newsletterů. Dále jsou pro členy sítě organizovány nebo zvýhodňovány některé akce, semináře, lékařské i jiné přednášky, konzultace, apod.

Členové sítě CV dostávají i od Calivity informace, ke kterým se koncoví spotřebitelé (nečlenové sítě) z důvodu výše zmíněného nedostanou.

Členové nemají žádnou povinnost dalších nákupů (kromě „udržovacího“ nákupu alespoň jednou za rok, zhruba ve výši registračního nákupu), nakupují pouze podle své potřeby. Pokud nekoupí jednou ročně jakýkoliv produkt, automaticky je vymazán z databáze bez jakýkoliv poplatků.

Calivita má celou řadu produktů ať už potravinových doplňků, kosmetických přípravků, čistících přípravků, ale i třeba výkonný filtrovací přístroj Aquarion9, které vyrábí ionizovanou zásaditou nebo kyselou vodu bohatou na kyslík, která neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky. Na zařízeních si sami můžete nastavit kyselost nebo zásaditost. Náš jídelníček, většina průmyslových aditiv a některé léky mohou vyvolat překyselení těla. Ionizovaná voda může tělo skvěle alkalizovat a má také antioxidační účinky. Zvolte si zařízení první generace, které je oblíbené již téměř 15 let, nebo zdokonaleného člena této řady – zařízení 2. generace pro ještě efektivnější výkon!