BEWIT se SEDMIKRÁSKKOU

BEWIT PODPORUJEME ČLOVĚKA NA JEHO CESTĚ ZA ZDRAVÝM A ŠŤASTNÝM ŽIVOTEM
prodává 100% přírodní produkty, a to té nejvyšší kvality:
  • Esenciální oleje certifikované terapeutické kvality CTEO®
  • Prawteiny – kakaové super potraviny plné vitamínů, minerálů,...
  • Holistickou kosmetiku s extrakty z pupenů rostlin
  • Za studena lisované oleje – olivový, slunečnicový, lněný, konopný,...
  • Super potraviny, sušené plody, semínka, sladidla,...
  • Další výrobky (např. aroma difuzéry) pro podporu zdravého životního stylu
STAŇTE SE SOUČÁSTÍ BEWIT SEDMIKÁRSKA A ZÍSKEJTE ÚČET PLNÝ VÝHOD. 
V každém měsíci připravujeme pro naši BEWIT FAMILY = registrované uživatele akce 1+1 zdarma a 50% slevy na vybrané produkty. Při výročí vaší registrace a narozeninách dostáváte 50% slevu na stovky unikátních směsí esenciálních olejů.
Za tuto nezávaznou registraci platíte přesně 0 Kč
Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Nemáte žádnou povinnost pravidelných odběrů. Jen si užíváte všech výhod a Sedmikráska je tu pro Vás s jakýmkoliv dotazem.
A co takhle doživotní slevy 15 %, nebo 30 % na vybrané výrobky?
Stačí jen málo a do konce svého života u Bewit nakupujete veškeré produkty za velkoobchodní ceny.
  • 15% doživotní slevu na vybrané výrobky získáváte poté (na následující objednávky), kdy nakoupíte libovolné produkty v celkové hodnotě 300 až 700 BP (BEWIT points).
  • 30% doživotní slevu na vybrané výrobky získáváte poté (na následující objednávky), kdy nakoupíte libovolné produkty v hodnotě alespoň 700 BP (BEWIT points).
Tyto slevy získáte i kombinací více objednávek. Musíte je však uskutečnit během 2 po sobě jdoucích měsících. Pokud jednou slevy získáte, jsou doživotní a už o ně nepřejdete.
Obchodní a velkoobchodní ceny (slevy) budou uplatněny na objednávky, či části objednávek uskutečněné po dosažení hranice pro získání slevy (300 či 700 BP).
Pokud hned první objednávka překročí stanovenou hranici pro uznání slevy (je nad 300 BP), zaplatí registrovaný zákazník za objednávku ceníkovou cenu a sleva, kterou měl získat na část nákupu, která je nad tuto hranici, mu bude připsána automaticky do jeho Bewit virtuální peněženky. Tuto částku může později použít jako zápočet při dalším nákupu, nebo si ji nechá poslat na svůj bankovní účet.
Jak získat doživotní 30% slevu na nákupy je vám už jasné. Ale víte, že když dosáhnete těch magických 701 BP, posouváte se na pozici Supervizor? Ta vám dává do rukou další benefit, a to 3 % ze všech nákupů zpět. A jestli stojíte o 11 %, 20 %, nebo 25 % z vlastních nákupů zpět, tak čtěte dál.